Movies
Ratings
3325
SwallowRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 3.5- The People UpstairsRated ★ 3.0
Cut OffRated ★ 3.5- Lynch/OzRated ★ 3.0
Room 237Rated ★ 3.5- MimangRated ★ 3.0
A ManRated ★ 3.5
The Teachers' LoungeRated ★ 4.0
The BeastsRated ★ 4.0- RevelationRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.0
The Wandering MoonRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
TeoremaRated ★ 3.5
The Flower of EvilRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- HeritageRated ★ 3.5
- Playing With Fire in WaterRated ★ 4.0