Movies
Ratings
186
School of RockRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WishRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 4.0