Movies
Ratings
648
The ShiningRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5