Movies
Ratings
130
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0- VictoryRated ★ 4.0
- Zombie-Free Test DayRated ★ 3.0

BooksmartRated ★ 4.0