Movies
Ratings
164
FlippedRated ★ 2.5- ForgottenRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
The Space Between UsRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.5