Movies
Ratings
737- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- MantisRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Wall to WallRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
Civil WarRated ★ 3.0
RunRated ★ 4.0- Rebel RidgeRated ★ 3.5
- I, The ExecutionerRated ★ 1.5
- Officer Black BeltRated ★ 0.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0