Titles you rated
Black SwanRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0- The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0
ChawRated ★ 2.0
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Juror 8Rated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Red CarpetRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.5- The Great ActorRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.0