Titles you rated
You Make Me A DanceRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.5
NarratageRated ★ 2.5
Love Strikes!Rated ★ 1.5
The Space Between UsRated ★ 4.0- Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0- The Man Who LaughsRated ★ 3.5
OrangeRated ★ 3.5
Color Me TrueRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 2.5
No Longer HeroineRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 5.0