Movies
Ratings
1302
FrankensteinRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Come and SeeRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Forbidden City CopRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0