Movies
Ratings
131
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mauvais SangRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0- Dark NunsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0- TwoRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 3.0
The StudentRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0- Student ServicesRated ★ 3.0