Movies
Ratings
631
Perfect DaysRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 0.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5- I, The ExecutionerRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 1.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
Sunset in My HometownRated ★ 2.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0- Tune in for LoveRated ★ 2.0
- UnlockedRated ★ 2.0
- CobwebRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Believer: extended cutRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0- Believer 2Rated ★ 0.5
The FabelmansRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5