Movies
Ratings
250
Blade RunnerRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Woman in GoldRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- Welcome to the SouthRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0