Movies
Ratings
185
WonderRated ★ 3.0
Non-FictionRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
DancerRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 1.5