Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.5- BargainRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5- Park Hwa-youngRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5