Movies
Ratings
306
Side by SideRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 2.0
Days of Being WildRated ★ 2.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
C'est la vie!Rated ★ 4.5- BlindRated ★ 5.0
The First TimeRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0