Movies
Ratings
60
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
Railroad ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5- Children of HeavenRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5