Titles you rated

Bleak NightRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.0
DancerRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
The BFGRated ★ 4.0
Short CutsRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 5.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0- My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0