Movies
Ratings
219
Miss BaekRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0