Movies
Ratings
159
Keys to the HeartRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0- Wild FlowersRated ★ 4.5
Finding ForresterRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0- A Boy and SungreenRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0