Movies
Ratings
423- Good NewsRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Kinds of KindnessRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 3.0
ViceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5- Fair PlayRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0