Movies
Ratings
22
Our SunhiRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 3.5