Movies
Ratings
141
The Dark KnightRated ★ 4.0- Isle of SnakesRated ★ 2.5
- Left-Handed GirlRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The SonRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Bones & AllRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 1.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0