Movies
Ratings
169
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Love ExposureRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Summer 1993Rated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Claire's KneeRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Inu-OhRated ★ 3.0
Purple NoonRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 3.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.0- Tale of CinemaRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5