Movies
Ratings
280- PossessedRated ★ 3.0

The MediumRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0- The World of LoveRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 0.5
The Piano TeacherRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.0