Series
Ratings
36
Lycoris RecoilRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.0
Mobile Suit Z GundamRated ★ 2.5
Lupin III: Prison of the PastRated ★ 2.0
Lupin III: Goodbye PartnerRated ★ 2.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 2.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
聖☆おにいさんRated ★ 2.0
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0