Movies
Ratings
529
Project Hail MaryRated ★ 4.5
CureRated ★ 5.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0- Steel RainRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
SoulRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0- The MatchRated ★ 3.5