Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Officer Black BeltRated ★ 3.5
- UprisingRated ★ 2.5

The Night OwlRated ★ 3.0- Time to HuntRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 1.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5