Movies
Ratings
76
I Am MotherRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Darkest MindsRated ★ 1.5
Before SunriseRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5