Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- JudgementRated ★ 3.5
That Obscure Object of DesireRated ★ 2.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Blue SpringRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 2.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.0- My HomeRated ★ 2.5
- Bride of the CovenantRated ★ 1.5
- The Holy BoyRated ★ 4.0
- Journey ThereRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 4.0