Movies
Ratings
318
The HelpRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0