Titles you rated
- The BrosRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
AlfieRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The SnowmanRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0