Movies
Ratings
735
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0