Movies
Ratings
24
3 IdiotsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.0
UpRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0