Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.5- Seoul VibeRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0