Movies
Ratings
395
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 4.0
Late NightRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
The Pod GenerationRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.0- Mothers' InstinctRated ★ 3.0
DamageRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0