Movies
Ratings
901
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Return to DustRated ★ 4.5
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Kill BoksoonRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5