Titles you rated
KOKUHORated ★ 2.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0- The Red VirginRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 4.5
John WickRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5