Movies
Ratings
524
My Extraordinary Summer with TessRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Tokyo FamilyRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 4.0- Walchensee ForeverRated ★ 5.0
- Mapplethorpe: Look at the PicturesRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 5.0
The Unknown GirlRated ★ 4.0
A Good YearRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 2.5
Café de FloreRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0- Dancing with the BirdsRated ★ 5.0