Movies
Ratings
70
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5