Movies
Ratings
302
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5