Titles you rated
SinnersRated ★ 3.0- Dark NunsRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0- About FamilyRated ★ 0.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0