Titles you rated
- UprisingRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Purple HeartsRated ★ 3.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0- The Wedding DateRated ★ 1.5
Made of HonorRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Take Me to the MoonRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0- Kill BoksoonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0- Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.5
- PersuasionRated ★ 3.5