Movies
Ratings
596
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
American SniperRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Cats and PeachtopiaRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Dark WatersRated ★ 3.0