Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Woman in GoldRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0