Movies
Ratings
136
TitanicRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
LAST ONES OUTRated ★ 0.5
The MediumRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0