Movies
Ratings
900
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 3.5
The Deer HunterRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5- HimRated ★ 3.0
NoiseRated ★ 2.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0