Movies
Ratings
443
KOKUHORated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.5- SnifferRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5- IntimaciesRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
The BowRated ★ 4.5
A Girl on the ShoreRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
3-IronRated ★ 4.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
MotherhoodRated ★ 1.0
Giants and ToysRated ★ 3.0