Movies
Ratings
24
Broken FlowersRated ★ 4.0
Night on EarthRated ★ 4.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.5
Paris Can WaitRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Disaster ArtistRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0