Titles you rated
StokerRated ★ 4.0
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.0- The Forgotten BattleRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 5.0
- Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5- The MatchRated ★ 3.5
- BallerinaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0