Movies
Ratings
231
FamilyhoodRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 4.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.5
What Maisie KnewRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5- Curtain CallRated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.5